Čokolády Starbrook Airlines

Historie značky

Starbrook-Airlines: The Story

Příběh belgické čokolády
 

1914 : Jan-Baptist Learoy, původem z Belgie se usadil ve městě Santa Barbara v Kalifornii. Koupil si Curtis Jenny JN4

1932 : Jeho synové Emile a Jack Learoy létají na "de Havilland DH4" pro U.S. Airmail services. Je to velmi náročná a nebezpečná práce. Bratři sní o založení vlastní letecké poštovní společnosti ‘ Starbrook Airlines’.

1948 : Po 2. světové válce je na různých místech Spojených států k dispozici mnoho vojenských transportních letounů C-47 a spousta náhradních dílů. Emile a Jake se stanou hrdými majiteli jednoho letadla DC-3. Rekonstrukční práce trvají 8 měsíců.
 
1950 : Při nouzovém přistání na ostrově nedaleko Holand v Jižním Pacifiku vážně poškodí letoun, vrtule a podvozek jsou zcela zničeny.
  
1951: Bratři opravují poškozené DC-3. Mezi prací na letadle si také zdobí a vylepšují své malé letiště. Letištní budovu vybaví novým nábytkem, který vytvoří z hliníkových dílů. Interiér vyzdobí Jack Learoy svými obrazy.
 
1952 : Letecká společnost Starbrook Airlines se vrací na oblohu s opravenou DC-3. Nábytek použitý na letišti se stává populární a začíná se prodávat jako "Starbrook Airlines kolekce nábytku".
 
1998 : Starbrook Airlines uvádí na trh lahodné belgické čokolády v nádherných obalech, které navrhl Jack Learoy. Ilustrace ukazují dobrodružství, letadel a lidí,  se kterými se během svého života jako pilot setkal.
 
Dnes: Lahodná belgická čokoláda Starbrook Airlines je nyní dostupná všem milovníkům létání a leteckých tradic po celém světě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Obchodní podmínky

Čokolády Starbrook Airlines — prodej prvotřídních čokolád a dárkového zboží s leteckými motivy

Provozuje: Pavel Procházka, IČ: 16885465
Plzeňská 283/332, 163 00 Praha 6
info@starbrook-airlines.cz

Mapa stránek
Nákupní podmínky
Kontakt

Redakční systém Clips Clickmedia Webdesign

Partneři: Grafika webu - Designaut | Mareček.cz | Moderní Webdesign | Redakční systém Clips | Starbrook-airlines